Hala Sportowo-Widowiskowa

Hala Sportowo-Widowiskowa

Scena

Istnieje możliwość aranżowania imprez kulturalno - rozrywkowych na płycie głównej, przy pomocy rozkładanej sceny o wymiarach 10mx12m. Hala posiada: nagłośnienie stałe o mocy 5000 W, 24 reflektory 1000 W wraz ze sterowaniem, reflektor punktowy 2500 W, 6 odsłuchów po 300 W każdy, mikser 24 kanały, 18 mikrofonów Sennheiser wraz ze stojakami. W hali nad trybunami znajduje się reżyserka do zarządzania sprzętem muzycznym i mediami. Pozwala to na profesjonalne zorganizowanie imprezy o charakterze rozrywkowym.

Sala Konferencyjna

Hala posiada salę konferencyjną na 50 miejsc, wyposażoną w klimatyzację. Sala konferencyjna posiada własne zaplecze kuchenne z lodówką i kuchenką elektryczną. Istnieje tutaj zatem możliwość organizowania nie tylko konferencji ale również małych przyjęć.

Bufet/Zaplecze gastronomiczne

Na terenie Hali Sportowo - Widowiskowej można uruchomić bufet serwujący gorące posiłki dla wszystkich odwiedzających Halę podczas imprez. Dodatkowo w hallu głównym znajdują się 2 automaty z gorącymi napojami, kawą i herbatą oraz stoliki z krzesłami do konsumpcji. Hala jest wyposażona w windę dla osób niepełnosprawnych, która umożliwia zjazd na dolny poziom, posiadamy również miejsce parkingowe wyznaczone tylko dla osoby niepełnosprawnej.

Sauna Klafs

W górnym poziomie znajduje się sauna z pokojem wypoczynkowym. Sauna fińska - sucha firmy Klafs, która pozwala na kąpiel równocześnie 4 osobom. To idealne miejsce na wypoczynek, poprawę krążenia i ogrzanie zziębniętego organizmu.

Siłownia - Atlas

Hala Sportowo - Widowiskowa wyposażona jest również w małą siłownię, w której znajduje się atlas do ćwiczeń siłowych.

Mała sala

W sąsiedztwie sauny mieści się lustrzana sala do ćwiczeń typu: aerobik, sztuki walki. Sala posiada maty, a na zapleczu znajdują się szatnie.

25 września 2016 r., godzina 19.00

Trzcianka, 25 września 2016 r.

Cele turnieju

1. Uczczenie pamięci Ferdynanda Dziedzica - nauczyciela, szachisty, zasłużonego trenera, sędziego i opiekuna kółek szachowych w Trzciance.
2. Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

W minioną niedzielę spod hali ruszył 24-godzinny rajd rowerowy "Aktywnie dla Rafała". Dopisała pogoda i humory aż 81 uczestników, którzy zjawili się na starcie. Do pokonania było 5 rodzajów tras: od rodzinnej 20km po przeszło 500-kilometrowy maraton!
Zapraszamy na stronę, gdzie znaleźć można wszystkie informacje o odbywającym się we wrześniu Biegu im. Tadeusza Zielińskiego!

Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance, szkoła tańca Astra - Luna oraz Zespół Szkół Katolickich zorganizowali wspólnie taneczne widowisko w ramach Podsumowania Roku Tanecznego!

W czwartek 12 maja w Hali Sportowo - Widowiskowej w Trzciance już po raz ósmy odbyły się „Muzyczne wędrówki po Europie”. Podobnie jak w latach poprzednich organizatorem powiatowych zmagań młodych wokalistek i wokalistów była Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance. W tym roku na scenie pojawiło się 32 wykonawców, którzy zaśpiewali 16 piosenek.

Judo

dd

Zajrzyj do MDK!:)

Bieżące informacje z HSW