Baza sportowa - wyposażenie imprez

Scena

Istnieje możliwość aranżowania imprez kulturalno - rozrywkowych na płycie głównej, przy pomocy rozkładanej sceny o wymiarach 10mx12m. Hala posiada: nagłośnienie stałe o mocy 5000 W, 24 reflektory 1000 W wraz ze sterowaniem, reflektor punktowy 2500 W, 6 odsłuchów po 300 W każdy, mikser 24 kanały, 18 mikrofonów Sennheiser wraz ze stojakami. W hali nad trybunami znajduje się reżyserka do zarządzania sprzętem muzycznym i mediami. Pozwala to na profesjonalne zorganizowanie imprezy o charakterze rozrywkowym.

Sala Konferencyjna

Hala posiada salę konferencyjną na 50 miejsc, wyposażoną w klimatyzację. Sala konferencyjna posiada własne zaplecze kuchenne z lodówką i kuchenką elektryczną. Istnieje tutaj zatem możliwość organizowania nie tylko konferencji ale również małych przyjęć.

Bufet/Zaplecze gastronomiczne

Na terenie Hali Sportowo - Widowiskowej można uruchomić bufet serwujący gorące posiłki dla wszystkich odwiedzających Halę podczas imprez. Dodatkowo w hallu głównym znajdują się 2 automaty z gorącymi napojami, kawą i herbatą oraz stoliki z krzesłami do konsumpcji. Hala jest wyposażona w windę dla osób niepełnosprawnych, która umożliwia zjazd na dolny poziom, posiadamy również miejsce parkingowe wyznaczone tylko dla osoby niepełnosprawnej.

Zajrzyj do MDK!:)

Bieżące informacje z HSW